De ploegen

 

 

DE PLOEGEN BOKA UNITED

 

Op zoek naar de contactgegevens van jouw trainer? Dan ben je hier aan het juiste adres. Omwille van privacy-redenen publiceren we hier geen gsm-nummers of privé-mailadressen.

 

 

Sectie

Ploeg

Trainer

E-mailadres

TVJO

 

Luc Carlier

luc.carlier@bodegemkapelleunited.be

G-sport

-

Wim Beeckmans

Bjorn De Wae

wim.beeckmans@bodegemkapelleunited.be

bjorn.de.wae@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U5 - Boki club

Bjorn De Wae

Robbe De Maeght

Senne Camermans

bjorn.de.wae@bodegemkapelleunited.be

robbe.de.maeght@bodegemkapelleunited.be

senne.camermans@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U6

Bjorn De Wae

Robbe De Maeght

Senne Camermans

bjorn.de.wae@bodegemkapelleunited.be

robbe.de.maeght@bodegemkapelleunited.be

senne.camermans@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U7 Rood

Dirk Taelemans

dirk.taelemans@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U7 Zwart

Arno Deridder

Robbe Van Molle

arno.deridder@bodegemkapelleunited.be

robbe.van.molle@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U8 P

Eddy Peeters

eddy.peeters@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U8 P

Stef Vanhee

Fré Vanhee

stef.vanhee@bodegemkapelleunited.be

fre.vanhee@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U9 P

Geert Lievyns

geert.lievyns@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U9 P

Brian De Wilde

Annick Mievis

brian.de.wilde@bodegemkapelleunited.be

annick.mievis@bodegemkapelleunited.be

Onderbouw

U9 Zwart

Laurens Van Hoey

laurens.van.hoey@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U10 P

Martine Mertes

martine.mertes@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U10 Rood

Killian Dewilde

killian.dewilde@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U11 P

Steven Verhaegen

steven.verhaegen@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U11 Rood

Rudy Duyshaver

rudy.duyshaver@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U12 P

Kristof Pelicaen

kristof.pelicaen@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U12 Rood

Brian De Wilde

brian.de.wilde@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U13 P

Bram Demesmaecker

bram.de.mesmaecker@bodegemkapelleunited.be

Middenbouw

U13 Rood

Glenn Vanderghinst

glenn.vanderghinst@bodegemkapelleunited.be

Bovenbouw

U15 P

Steve Vandertaelen

steve.van.der.taelen@bodegemkapelleunited.be

Bovenbouw

U15 Rood

Arno De Mesmaeker

arno.de.mesmaeker@bodegemkapelleunited.be

Bovenbouw

U15 Zwart

Eddy Desmet

eddy.desmet@bodegemkapelleunited.be

Bovenbouw

U17 P

Geert Leo

geert.leo@bodegemkapelleunited.be

Bovenbouw

U17 Rood

Matthias De Mesmaeker

matthias.de.mesmaeker@bodegemkapelleunited.be

Bovenbouw

U21 P

Geert Vanderidt

geert.vanderidt@bodegemkapelleunited.be

Zondagreserven

-

Werner Gyssels

werner.gyssels@bodegemkapelleunited.be

1e ploeg B

-

Roel De Mesmaecker

roel.de.mesmaecker@bodegemkapelleunited.be

1e ploeg A

Hoofdcoach

Wim Moortgat

wim.moortgat@bodegemkapelleunited.be

1e ploeg A

Hulpcoach

Jorn Audiens

jorn.audiens@bodegemkapelleunited.be